Samodzielny biotechnolog

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

Ogłasza konkurs na stanowisko

 Zakres obowiązków i czynności:

  • prace laboratoryjne z zakresu genetyki molekularnej roślin i grzybów
  • analizy bioinformatyczne różnego typu (np. danych z sekwencjonowania transkryptomów)
  • pisanie publikacji naukowych i raportów
  • zakupy odczynników, materiałów i aparatury potrzebnych do realizacji projektu
  • inne prace, w tym organizacyjne zlecone stosownie do potrzeb przez kierownika projektu i kierownika Katedry

Wymagania:

  • posiadanie stopnia doktora w dyscyplinie nauk biologicznych lub pokrewnych
  • opublikowanie przynajmniej 4 prac w czasopismach z listy JCR
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość ważniejszych metod analitycznych biologii molekularnej ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki roślin i grzybów
  • udokumentowana umiejętność pisania publikacji naukowych
  • udokumentowana umiejętność w pozyskiwaniu środków na badania
  • umiejętność posługiwania się programami bioinformatycznymi
  • dobra znajomość aplikacji MS Office i Statistica lub NTSys
  • umiejętność korzystania z internetowych baz danych
  • podstawowa znajomość procedur przetargowych
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w projekcie na czas zastępstwa
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych Uczelni w Polsce
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, biletów do kin i teatrów, pakietu medycznego i sportowego)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, kopii dyplomów, kopii publikacji, listu(ów) referencyjnego(ych), świadectwa pracy (o ile posiada) do dnia 22 czerwca 2021 r.

Prosimy o załączenie w CV oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez SGGW danych osobowych do celów rekrutacji.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, iż wszelkie dane osobowe jakie zostaną przekazane przez Pana/Panią w prowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym na w/w  stanowisko przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (zwana dalej SGGW) będą przetwarzane przez SGGW w celu przeprowadzenia wyżej wymienionego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO. Administratorem Danych Osobowych jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, z siedzibą przy ul. Nowoursynowskiej 166, 02-787 Warszawa. Dane osobowe przechowywane będą  do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego prowadzonego przez SGGW. W SGGW jest Inspektor Ochrony Danych nadzorujący prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod@sggw.pl.

Zgodnie z przepisami RODO informujemy, iż ma Pan/Pani prawo od SGGW jako Administratora Danych Osobowych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo zakończenia konkursu wcześniej lub  pozostawienia konkursu bez rozstrzygnięcia.

26-05-2021 12:07
Krzysztof Szwejk